Monika u shfaq me xhaketën e Ledri Vulës, nuk mungoi reagimi i Sara Hoxhës (FOTO LAJM)

Mbrëmjen e djeshme, gjatë prime në Big Brother VIP, Monika Lubonja kishte veshur xhaketën që i dhuroi Ledri Vula. Reperi hyri para disa ditësh brenda shtëpisë për të surprizuar dy miqtë e tij, Dj PM dhe Dagz. Por ndërsa po përshëndetej me banorët e tjerë, aktorja i kërkoi reperit veshjen e tij.

Mirëpo, lidhur me këtë ka reaguar dhe partnerja e Ledrit, Sara Hoxha. Nëpërmjet një story në Instagram Sara ka shkruar me humor: “Monika po më vjedh stilin?” Kujtojmë që Ledri dhe Sara festuan pak ditë më parë 1 vjetorin e lindjes së vajzës së tyre, Poem Blu.


Shtuar 18.12.2021 12:14