Melisa nuk i ndahet muzikës, publikon këngën e re (VIDEO)

Melisa nuk heq dorë nga muzika edhe pse është kritikuar nga disa.

Ajo e ka marrv seriozisht muzikvn dhe së fundmi ka publikuar këngn, “Inati”.

Pjesëmarrja në emisionin “Përputhen” i ka dhënë famë Melisës ndaj ajo po e shfrytëzon më së miri. /albeu.com/


Shtuar 22.07.2021 18:09