“Më mungon”, Arsimi dhe Antonela po i tregojnë shqiptarëve se janë të dashur? (FOTO LAJM)

Historia e dashurisë mes Anës dhe Arsimit mori fund vetëm pak kohë pasi u zbulua nga publiku. Për pak javë ata ja dolën të mbanin të fshehtë marrëdhënien e tyre, që u duk se do të zgjaste gjatë, por në fakt nuk ndodhi kështu. Madje Ana dhe Arsimi nuk u ndanë fare mirë me njëri-tjetrin dhe nuk munguan thumbat mes tyre në rrjete sociale. Ana nuk preferoi të komentonte për ndarjen e tyre të papritur, ndërsa Arsimi tha se ajo donte vëmendje maskimale gjatë gjithë kohës.

Mirëpo Arsimi e ka harruar këtë histori dashurie dhe tashmë i ka hedhur grepat një tjetër konkurrenteje nga “Për’puthen”. Ditët e fundit Arsimi është shfaqur shumë i afërt me Antonelën dhe nuk kanë munguar as mesazhet e dashurisë mes tyre.

Pasi Antonela publikoi foton e Arsimit ku e quante “zemra ime” është Arsimi i fundit që  ka publikuar foton e konkurrentes ku shkruan se i mungon.

Pra Antonela dhe Arsimi po na thonë se janë në një lidhje dashurie me gjithë këto deklarata?/albeu.com/

Shtuar 8.05.2021 02:05