Me mamin apo me babin? Zbulohet me kë po e feston ditëlindjen e 3-të vajza e Loredanës dhe Mozzik (FOTO LJAM)

Ditën e sotme Hana, vjaza e Loredanës dhe Mozzik feston ditëlindjen e tretë. Pas urimit të parë nga xhaxhi Getinjo, nuk mungoi as ato me të ndjera nga mami dhe babi.

Babi Mozzik ka ndarë pak minuta më parë një video të vajzës duke fryrë qirinjtë përpara tortës ngjyrë rozë me figurën e Miki Mouse.

Reperi e ka shoqëruar videon me një zemër të kuqe, pas urimit për vajzën e vogël.

Pamjet e festës së Hanës tregojnë se ajo ndodhet në praninë e Mozzik.

 


Shtuar 18.12.2021 15:20