“Më bën mëngjesin”, Evi flet për marrëdhënien e veçantë që ka me vjehrrin!

Evi Reçi dhe Kledi Hysa do të bëhen prindër për herë të parë. Së fundmi, Evi e ftuar në “Muzikë kur dëgjoj”, u surprizua nga Kledi.

Teksa në sfond këndohej bashkëpunimi i Evi Reçit dhe Flori Mumajesit, “I ngjan asaj”, Kledi hyri në studio me karrocën e bebes.

Këngëtarja është surprizuar edhe nga vjehrri i saj teksa foli  edhe për takimin e saj të parë me të.

“Është vërtetë një mik, një person i hapur, intelektuar, gazmor. Më ka pritur si vajzën e tij të dytë. Ai më bën mëngjesin kur shkoj edhe pse ata jetojnë larg, por kur shkoj”, tha Evi.


Shtuar 17.06.2024 14:57