Luizi dhe Olta në “LUFTË” me njëri-tjetrin, por FOTO e fundit tregon diçka tjetër

Luizi dhe Olta janë rikthyer sërish të marrin vëmendjen më të madhe të publikut shqiptar, pasi sëfundmi në të gjitha kinematë shqiptare po transmetohet filmi i tyre “Në kuadër të dashurisë”.

Në media ëhstë përfollur shpesh se marrdhënia e tyre është mjaft e tensionuar, për shkak të përplasjeve që kanë patur gjatë xhirimit të filmit.

Por mesa duket ditët e fundit është rikthyer qetësia, dhe Luizi e Olta janë parë shumë pranë njëri-tjetrit si miq të vërtetë.

Sërfunmi është publikuar dhe një foto mes Luizit, Oltës dhe Ylber Bardhit (Aktori që luan rolin e vëllait të Luizit në film”, ku të treduken mjaft të qeshur. /AlbEu.com/


Shtuar 20.10.2023 17:39