Luizi dhe Maestro shpallen të preferuarit e publikut

Sonte në spektaklin e “Big Brother” është hapur televotimi për të preferuarin e publikut.

Dy të preferuarit janë shpallur Luizi dhe Armaldo.

Luizi dhe Armaldo janë dyshja që i kanë falur më shumë të qshura shtëpisë së “Big Brother” dhe publikut. Kjo duket se është refletuar edhe në votim.
Mbrëmjen e sotme dy banorë të rinjë i janë bashkuar shtëpisë, Keisi Medini e njohur si vajza e Sabianit dhe aktori Tan Brahimi


Shtuar 7.02.2023 23:30