Lamtumirë edhe Garance! Fedez nis romancë të re, shihet duke puthur një grua tjetër

Marrëdhënia mes Fedez dhe Garance Authié mund të ketë përfunduar. Reperi është fotografuar nga revista e njohur italiane ‘Chi’ nën shoqërinë e një gruaje tjetër në Pulia. Në imazhet e publikuara në Instagram, ish-bashkëshorti i Chiara Ferragni shihet teksa puth në buzë partneren e re.

Vajza nuk është Garance Authié, modelja me të cilën kishte nisur një lidhje pas Chiara Ferragni-t, por shihet se është zeshkane dhe me flokë të zeza. Në shoqërinë e tyre ishte edhe Emis Killa. Fotot janë realizuar në Pulia ku dy këngëtarët ishin të angazhuar në performanca për Battiti Live.

Sipas historisë së Chi, marrëdhënia me Garance Authié, një modele franceze me të cilën nisi romancën pas ndarjes nga Chiara Ferragni, tashmë ka marrë fund.

Garance është tani në Paris, duke vazhduar jetën pas marëdhënies me Fedez. Duket se historia e tyre ishte një flirt disa ditor, që i vuri të dy në qendër të vëmendjes.

Mbetet të shihet sesa do zgjasë edhe raporti i ri që ka krijuar Fedez…

 


Shtuar 10.07.2024 16:18

Tags: ,