Lady Gaga shtatzënë për herë të parë?

Lady Gaga ka ndezur thashethemet se është shtatzënë me fëmijën e parë pasi mori pjesë në dasmën e motrës së saj në Maine gjatë fundjavës. Superylli i muzikës pop, u pa me barkun e rrumbullakosur në ditën speciale të motrës.

Të premten mbrëma, Gaga, emri i vërtetë Stefani Joanne Angelina Germanotta, ishte në Hotel ViewPoint. Vendi kishte shtatë dhoma buzë detit dhe tetë suita në ndërtesën kryesore.

Ajo kompletoi dukjen me një unazë diamanti masiv, gjerdan me perla dhe një palë vathë të ngjashëm.

Megjithatë, çifti nuk e ka konfirmuar akoma lajmin, për t’ua bërë me dije fansave. Kujtojmë se ajo dhe Michael Polansky janë së bashku prej shumë vitesh.


Shtuar 4.06.2024 12:59