Ku u “zhduk” Gugu? Shihni si duket sot këngëtarja e bujshme (FOTO LAJM)

27-vjeçarja Merita Haxhia, e njohur nga të gjithë si Gugu, ka ndryshuar look pas dy vitesh shkëputje nga muzika.

Në klipin e saj të ri, të titulluar “Ani Ani”, ajo shfaqet e kuruar deri në detaje, me flokë të zinj dhe të shkurtër. Në një pjesë të klipit ajo shfaqet dhe me paruke bjonde.

Gugu nuk është shumë aktive në rrjete sociale dhe dihet shumë pak rreth jetës së saj. Ajo e kalon kohën duke udhëtuar dhe mendohet të jetë single.


Shtuar 8.05.2021 11:47