“Kjo nuk është fytyra jote”, rrjeti “shokohet” me ndryshimin e Sara Hoxhës (FOTO LAJM)

Prej kohësh trashgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha po përballet me kritikat e rrjetit se ka bërë shumë ndërhyrje kirurgjikale në fytyrë.

Sara ka publikuar së fundmi disa foto në profilin e saj në Instagram dhe ndjekësit nuk kanë nguruar menjëherë t’i venë në pah se ka shumë ndryshim dhe se nuk po e njohin më.

“Kjo nuk është fytyra jotë, nuk njihesh më”, i komenton dikush./albeu.com/


Shtuar 5.09.2021 10:50