Jo vetëm rusja, një tjetër vajzë “çmendet” dhe bën tatuazh Don Xhonin (FOTO LAJM)

Modelja ruse e quajtur Ariana Li-Rey prej kohësh po tregon në Instagram fiksimin me reperin e famshëm shqiptar, Don Xhon. Ajo ka gdhendur në trupin e saj portretin e Don Xhonit me një kurorë mbreti në kokë e madje ka shkruar poshtë emrin e tij. Shpësh herë kemi parë situata të paqarta mes dyshes ku kanë folur dhe hedhur ngacmime në rrjet me njëri-tjertin.

Por duket se rusja nuk është e vetmja e fiksuar pas reperit. Don Xhon ka shpërndar së fundmi në InstaStory krahun e një tjetër vajze e cila ka bërë tatuazh pikërisht emrin e tij.

“Çmenduri”, shkruan reperi krah fotos, pork a zgjedhur të mos e bëj publik emrin e vajzës./albeu.com/


Shtuar 21.05.2021 11:09