I shuani dyshimet! Ja cilin familjar të Sarës ka takuar Bardhi sot

Sara dhe Bardhi, janë dy ish-konkurrentë të formatit ‘BBV3’ të cilët krijuan një romancë brenda shtëpisë e cila vazhdon dhe jashtë saj.

Çifti është kthyer në qendër të vëmendjes për mediat sidomos pas daljes së papritur të Bardhit nga formati.

Pak ditë më parë Sara vizitoi Bardhin dhe familjarët e tij e ndërsa ditën e sotme ka qenë radha e Bardhit, ku Sara ka ndarë një fotografi me vëllain e saj dhe ‘burrin’ ku përbri shkruan: Mu bë vëllai shokë direkt me burrin miq, çfarë po ndodh?


Shtuar 15.03.2024 12:58