Hiti i verës! Kida, Ledri dhe Butrinti thyejnë rrjetin me këngën e re (VIDEO)

Ledri Vula, Kida dhe Butrint Imeri janë bërë bashkë për një projekt muzikor, i cili është publikuar vetëm së fundmi.

Kënga titullohet “Dale” dhe po thyen rrjetin, ndonëse  ka vetëm 13 orë që është  publikuar ka arritur 1 milion shikime. Teksti është shkruar nga Butrinti, Ledri dhe Bardhi.

“Dale” është bashkëpunimi i tyre i parë dhe i shumëpritur nga fansat, të cilat janë të bindur se do të jetë hiti i verës.


Shtuar 3.07.2021 13:00