Habit ish-banorja e BBV: Nuk e kam takuar akoma vajzën (VIDEO)

Ish banorja e BBV3, Julia Ilirjani, ka qenë e ftuar sot në “E diell n’Trip” me Argjira Spancën dhe Beniada Nishanin.

Aktorja ka rrëfyer më shumë për eksperiencën e saj në BBV si dhe projektet pas daljes nga formati.

Ndër të tjera, Julia është shprehur se ende nuk e ka takuar vajzën e saj Rene, që pas daljes nga BBV, gjë ka habitur moderatoret.

Julia ka sqaruar se kjo nuk ka ndodhur ende për shkak se e bija ndodhet në Amerikë dhe se shumë shpejt do të vijë në Shqipëri.

View this post on Instagram

A post shared by E Diell ☀️ (@ediell_topchannel)


Shtuar 16.06.2024 21:15