Gjithmonë në super formë, Inis Gjoni pozon me bikini dhe mahnit rrjetin (FOTO LAJM)

Ajo është padyshim një ndër personazhet më të komentuar për shkak të karrierës por edhe paraqitjes së saj. Është fjala për regjisoren e njohur, Inis Gjoni, e cila edhe pse vitet kalojnë mbetet në super formë.

Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku herë pas here ndan me ndjekësit e saj foto ku shfaqet shumë elegante.

Kështu ka bërë edhe ditën e sotme, ku ka publikuar disa poza ku shfaqet e veshur me një palë bikini bardh e zi. Me fotot në fjalë, Inis ka treguar edhe njëherë se ka linja perfekte trupore që shumë vajza ia kanë zili.

“Yll me xixa. Je femër e bukur shumë. Super seksi”, janë vetëm disa nga komplimentet që ndjekësit nuk ia kanë kursyer Inis Gjonit.


Shtuar 12.08.2021 14:12