Gjithmonë i rezervuar,”Ferhat” ndan momente intime me bashkëshorten

Aktori i famshëm İbrahim Çelikkol që shqiptarët e njohin nga seriali “Dashuri Bardh e Zi” në rolin e Ferhat, është bërë baba për herë të pare para dy vitesh. Bashkëshortja e tij solli në jete një djalë, të cilit i vendosën emrin Ali.

Mirëpo, aktori është shumë diskret përsa i përket jetës së tij private. Së fundmi, ai ndodhet me pushime në Kapadokia dhe ka publikuar si rrallëherë një foto teksa puthet me bashkëshorten e tij, Mihre Mutlu Çelikkol.

“Ferhat” e shoqëroi foton e tij me një emoji duke i treguar asaj që ajo është bota për të, ndërsa bashkëshortja e tij komentoi në foto emoji në formë zemre.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by İbrahim Çelikkol (@ibrahimcelikkol41)

Shtuar 14.06.2021 14:57