“Fillove me Alfion”/ Graciano ofendon Heidin, nxehet Romeo

Graciano ka vazhduar me ofendime të rënda ndaj Heidit mesditën e sotme teksa ka përmendur dhe emrat e disa prej ish-banorëve. Ndërsa banorja po qëndronte në oborr me Romeon, ky i fundit i nxehur i ka kërkuar të kos vazhdojë më me ofendimet aq më pak duke përmendur dhe njerëz që nuk janë më në shtëpi.

Pjesë nga debati:

Graciano: Fillove me Alfion, pastaj me Fationin

Romeo: Ore gjigand, unë këtu dhe ti përmend burra? Ça po bën?

Graciano: Janë gjëra që i ka bërë

Romeo: A je normal?

Graciano: A janë gjëra që po i shpik?

Romeo: Unë këtu në krah dhe ti përmend emra

Graciano: Po ti mbylli gojën asaj kur thotë ‘më eksitove ti’ se po i thotë burrit të huaj

Heidi: Po ça lidhje ka, ça përdorimi është

Graciano: Me ty në krah e më thotë ‘më eksitove’ Mua më vjen keq për ty

Romeo: Mos të të vij keq për mua, rri rehat

 


Shtuar 13.05.2024 16:24