Eni largohet nga shtëpia e Big Brother Vip

Eni Tare është banori i radhës që ka lënë shtëpinë e Big Brother Vip.

Aventura nuk zgjati shumë për modelin, i cili iu bashkua lojës vetëm pak javë më parë.

Ai ishte në nominim së bashku me Oltën, Kristin dhe Tean, të cilët do të vazhdojnë të qëndrojnë në shtëpi.

Puntatën e kaluar u largua Ronaldo Sharka, i cili kishte vetëm biletë vajtje. /albeu.com


Shtuar 25.01.2023 00:02