Enca ngre temperaturat nga Dubai, bën twerk në jaht dhe “tërbon” Instagramin (VIDEO)

Këtë 26 vjetor të lindjes, këngëtarja Enca vendosi ta festoi në Dubai mes miqsh dhe vendesh luksoze.

Këngëtarja refuzon të largohet nga vendi i sheikëve dhe po i shijon në maksimum temperaturat e nxehta të cilat i ka përcjellë mes Instagramit. Në një video së fundmi në Instagramin e saj ajo shfaqet duke bërë tëerk për 2.3 milion ndjekësit e saj.

Përgjithësisht Enca është mjaft provokuese dhe nuk përmbahet në Instagram, por këtë herë Dubai ka bërë të vetën dhe këngëtarja ka “tërbuar” ndjekësit me tërk./albeu.com/


Shtuar 27.10.2021 14:48

Tags: , , ,