Donaldi i qëndroi te koka deri në mëngjes, Romeo ka një mesazh për Einxhel pas incidentit (FOTO LAJM)

Einxhel ka qenë sot kryefjalë e mediave sociale. Ajo lëndoi krahun teksa po luante dhe u detyrua të lëjë sot në mëngjes përkohësisht shtëpinë për të shkuar në spital ku po merr asistencën e duhur mjekësore.

Banorët i qëndruan pranë dhe e ndihmuan, por vëmendje rë madhe ka marrë Donaldi. Ai ka lënë pas gjithë mëritë keqkuptimet duke u kujdesur për moderatoren më shumë se kushdo. Donaldi i ka qëndruar pranë deri në mëngjes dhe fotot kanë bërë xhiron e rrjetit.

Këto foto janë postuar edhe nga Romeo në profilin e Donaldit në Instagram, ku ai i ka uruar edhe shërim të shpejt Einxhel. “Demi… shërim të shpejt Einxhel!”- ka shkruar Romeo duke marrë vlerësime e komente të shumta pozitive.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🤘 ARTIST (@donaldveshaj)

Shtuar 28.01.2022 15:44