Do bëhen prindër për herë të dytë, habit Gold AG: Lajmin e shtatzënisë e mora vesh para nuses (FOTO LAJM)

Reperi Gold Ag ishte së fundmi në një lidhje të drejtpërdrejtë për emisionin “Ftesë në pesë”. Ai zbuloi se partnerja e tij Ermira është në pritje të një djali (i dyti).

Gold Ag bëri një deklaratë të papritur, teksa tha se ai e ka marrë vesh i pari lajmin e shtatzënisë dhe se ia ka bërë Ermirës surprizë.

“Lajmin e mora pak para nuses. Ka patur shenja të shtatzënisë dhe kur shkuam në klinikë i kërkuam gjinekologes mos t’i tregojë edhe nëse është. Më vonë e kuptoi, por ishte si surprizë”, u shpreh reperi.