Bes Kallaku lanson bashkëpunimin e ri (VIDEO)

Bes Kallaku ka publikuar projektin e ri muzikor, “Nomi”, të cilin e solli në bashkëpunim me Vanin.

Teksti i kësaj kënge është shkruar nga Edlir Begolli në bashkëpunim me Besin, muzikën e punoi Edlir Begolli, kurse për anën vizuale u kujdes Max Production.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Nomi”, kënduar nga Bes Kallaku dhe Vani.

Shtuar 24.06.2021 21:48