Bashkë në momente intime, çfarë e lidh Taynën me konkurrentin e Big Brother VIP (FOTO LAJM)

Futbollisti Granit Cana, shqiptar i Kosovës është një prej konkurrentëve të Big Brother VIP.
Graniti tërhoqi shumë vëmendje te vajzat për pamjen e tij e përveçëse si futbollist ai u prezantua dhe si model.

Ai ka marrë pjesë te videoklipi i këngës “Johnny” të këngëtares Tayna.


Shtuar 7.10.2021 16:24