“Babi mos qaj”, vajza e Ilir Shqirit reagon publikisht pasi pa të atin në lot (FOTO LAJM)

Mëngjesi i sotëm ka nisur me melankoli, emocione dhe lot për njërin prej banorëve.

Ka qenë Iliri i cili është zgjuar me mall për familjarët, gjë e cila edhe e ka përlotur.

Kjo vido është shpërndarë në faqen zyrtare të “Big Brother” dhe normalisht nuk i ka kaluar pa parë as vajzës së tij bukuroshe, Emily të cilën Iliri e ka përmendur dhe përshendetur shpesh herë.

“Babi mos qaj”, shkruan Emily dhe komenti i saj ka marrë mjaft pëlqime e reagime./albeu.com/


Shtuar 13.11.2021 15:23