Sirenat angleze për Kulusevskin

Sirenat nga Premierliga për Dejan Kulusevskin.

Anësori suedez i blerë për 35 milionë euro plus 9 bonuse nga Parma, siç raportohet nga Gazzetta dello Sport, do të ishte në krye të listës për t’u larguar nga Torino në merkaton e janarit.

Për të, raporton Tuttosport, interesi i Tottenhamit dhe Arsenalit do të ishte shumë i fortë, gati për një derbi që do ta çonte në Angli. /albeu.com/


Shtuar 13.11.2021 15:16