Andi dhe Melisa kapën së bashku, a janë në lidhje? (FOTO LAJM)

Dy ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Melisa dhe Andi janë fotografuar sërish bashkë me njëri-tjetrin duke u futur në të njëjtën makinë.

U tha se janë të lidhur, Andi dhe Melisa kapen mat sërish me

 

 

Ata janë fotografuar disa herë në shoqërinë e njëri-tjetrin, por që gjithmonë e kanë mohuar se kanë një romancë.

Gjithsesi, mund të kemi të bëjmë edhe me një foto mes miqsh

 


Shtuar 19.03.2021 23:31