Adriana Matoshi mposht tumorin, partneri i saj reagon pas operacionit të suksesshëm (FOTO LAJM)

Aktorja Adriana Matoshi ka kryer me sukses operacionin në tru pas ridiagnostikimit me Tumor në Tru.

I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i Keith, partnerit të aktores i cili ka konfirmuar edhe njëherë se operacioni ka dalë me sukses dhe patjetër nuk ka harruar të falenderojë Zotin./albeu.com/