Zbuloni qytetet më interesante për të festuar në Europë (FOTO LAJM)

Zbuloni qytetet më interesante për të festuar në Europë (FOTO LAJM)
Pas1 / 6Para

Pëlqej0

Pamje mahnitëse na vijnë në prag të festave nga vendet e Europes.

Disa të zbukuruara, disa të tjera me borë, kjo është atmosfera festive në qytetet më kryesore nga pema me ëmbëlsira në Paris, tek zbukurimet e ndërtesave në Barcelonë. 

Nga bora në Stockholm tek zbukurimet në Prague. 

Pamje që nuk duhet ti humbni dhe po ashtu sugjerime shumë të mira për të udhëtuar dhe kaluar aty festat e fundvitit. /albeu.com/


Shtuar 31.01.2019 22:21