Për ju që nuk hiqni dorë nga xhinset as në verë, këto janë modelet më trendi (FOTO LAJM)

Goca, gëzohuni! Zyrtarisht, epoka e xhinseve super të ngushta ka mbaruar! Këtë verë, të gjithë janë fiksuar me xhinset e gjera të cilat e bëjnë çdo look të duket casual dhe shumë i këndshëm.

Nëse jeni në dilemë si t’i kombinoni, më poshtë keni disa ide:

Me një bluzë të bardhë
Ndihen aq komode sa duken.
Xhinset e zeza
Frymëzuar nga vitet ’90, këto xhinse janë perfekte për një të shkuar në një koncert.
Me një bluzë të ngushtë
Zgjidhni një bluzë pastel, kombinojeni me xhinset që kanë këtë gërshetimin në bel, vishni sandalet më të rehatshme dhe ja ku jeni gati për një date.
Xhinset e verdha
Për momentin, ju jeni ylli më rrëzëllitës.
Me xhaketë dhe crop top
Një xhaketë me ngjyrë vibrante, sandale elegante dhe crop top i bardhë përbëjnë veshjen perfekte.
Me një triko/ crop top
Merrni xhinset me shtat të lartë, tregoni paaak lëkurë dhe do dukeni yje.