Nga mëngjesi në darkë: 4 mënyra për të kombinuar xhinset e shkurtra (FOTO LAJM)

Për një  arsye ose një tjetër, pantallonat e shkurtra janë zgjidhje në ditët e nxehta të verës. Janë komode, të thjeshta për t’u kombinuar, por në të njëjtën kohë të bëjnë të dukesh stil nëse i kombinon siç duhet.

Madje, nëse mendoni se nuk mund t’i vishni gjatë mbrëmjeve apo aperitivit të pasdites, thjesht s’jeni frymëzuar mjaftueshëm. Pantalloanat e shkurtra janë chic dhe provën për këtë e gjeni më poshtë!


Shtuar 6.07.2021 15:38