Ky trend i 2012 po rikthehet fuqishëm: Pantallonat xhins nuk do të jenë më njësoj (FOTO LAJM)

Ndoshta e kemi patur pak të vështirë pas pandemisë që të rikthehemi duke u kujdesur për veshjen tonë apo për tualetin duke dalë jashtë kontureve të shtëpisë që karantina na detyroi të “përqafonim”.

Këtë verë është folur shumë për trende të reja në çdo fushë të modës dhe erdhi koha që dhe materiali i xhinsit të kishte diçka të re. Për këtë arsye rikthehen printet në xhins, moda e vitit 2012.

Si me poshte:

Shtuar 16.07.2021 15:35

Tags: , ,