6 arsyet përse shtëpia jote preferohet nga insektet dhe si të shpëtosh prej tyre (FOTO LAJM)

Me ngrohjen e kohës, dritareve hapur e dritës ndezur, shtëpia jote mbushet me insekte? Ke provuar të qëndrosh në errësirë, të vendosësh rrjeta në dritare dhe një mijë truke të tjera që nuk janë aq efiçente.

Ndoshta se akoma nuk i di të gjitha. Ndiqni fotot e mëposhteme:

 


Shtuar 3.05.2021 13:32