Zaev thërret në takim partnerët e koalicioni

Kryetari në largim i LSDM-së, Zoran Zaev pasditen e sotme do të takohet me partnerët e koalicionit PRSD-në, PLD-në, Lidhjen Demokratike, DOM-in dhe partitë e etnive tjera.

Para partnerëve të koalicionit parazgjedhor Zaev prite të shpalos marrëveshjen e arritur me kreun e Alternativës, Afrim Gashi.


Shtuar 6.12.2021 14:09