VIDEO/ Magjike në Etihad, Haaland, Mahrez e Alvarez përmbysin gjithçka kundra Tottenham

Diçka magjike ka ndodhur në “Etihad Stadium”, ku “qytetarët” kanë mundur të kthejnë rezultatin nga disavantazhi 0 me 2.

Fillimisht Alvarez në minutën e 51′-të dhe Haaland në minutën e 53′-të kanë kthyer baraspeshën në këtë sfidë.

SHIKONI GOLAT