VIDEO/ Amos bën deklaratën e papritur: E ndjej veten si prostitutë

Banori i BBVA, Amos Zaharia dha një deklaratë që i habiti jo fort dy banoret e tjera, Efin dhe Kiarën.

“E ndjej veten si prostitutë”, tha ai teksa ishte duke biseduar me vajzat.

Efi i tha t’ja shpjegojë faktin që pse ndihet kështu, por Amos ndërroi temë duke thënë se është rrudhur pak në fytyrë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Kiara nga ana tjetër, i tha se nuk ka rrudha, por ka rrathë të zinj poshtë syve. Amos tha se rrathët i ka genetike./Albeu.com/


Shtuar 16.01.2023 18:23