Vëllanë ia vranë në Barcelonë, kushëririn në Bruksel: Dyshimet e para për ekzekutimin në Elbasan

Ditën e sotme Everest Çaka, 41 vjeç është vrarë teksa lëvizte me makinën e tij dhe brenda në makinë kishte bashkëshorten Silvanën.

Everast Çakës i vranë të vëllanë në Barcelonë disa vite më parë në një pritë me armë zjarri.

Ai është gjithashtu djali i tezes së Arjan Spahiut, i cili është ekzekutuar në nëntor në Bruksel, ndërsa ka qenë i dyshuar për vrasjen e Gëzim Alikajt. /albeu.com/

 

 


Shtuar 11.05.2021 20:50