Uniformat e reja të ekipeve legjendare (FOTO LAJM)

Kur kanë mbetur edhe java e fundit në kampionatet elitare, ekipet legjendare kanë zyrtarizuar dhe unfiormat e reja për sezonin e ri 2021/2022, shkruan Albeu.com.

Më poshtë zbuloni unfiformat e klubeve më të fuqishme në planet. /albeu.com/

Shtuar 19.05.2021 15:43