U bë “gazi i botës” me korporatat, Majlinda Halili i kërkon foto kolegut në ditët e fundit si deputete (FOTO LAJM)

Për deputeten Majlinda Halilaj këto janë ditët e fundit në Parlament.

Halilaj e cila mori një nga mandatet e djegura të grupit të Partisë Demokratike u bë e njohur me fjalimin e famshëm ku fliste për korporatat, një fjalim plot lapsuse dhe që dukej se diku ishte kopjuar.

Ajo ka rënë në sy për pasionin që ka për veshjen, ngjyrat dhe kombinimet. Së fundmi Halilaj është kapur “mat” teksa i ka kërkuar kolegut t’i bëjë disa foto në oborr të një institutcioni mjaft të rëndësishëm.


Shtuar 21.06.2021 10:48