E rëndë/ Bie nga kati i 7-të, vdes shqiptari në Maltë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Maltë ditën e sotme, ku një shtetas shqiptarë ka rënë nga kati i 7-të i një pallati dhe si pasojë ka humbur jetë.

Lajmi është bërë i ditur nga mediat vendase, dhe sipas policisë shqiptari ishte duke punuar në momentin që ka rënë nga lartësia e pallatit.

Nga plagët e marra në trup, ai ka gjetur vdekjen e menjëhershme .

Shtuar 14.04.2021 02:04