Tragjedi në Itali! I riu shqiptar hidhet nga monumenti 50 metra i lartë, humb jetën

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Brindisi të Italisë. Një 28-vjeçar me origjinë shqiptare është hedhur nga maja e Monumentit të Detarit që është 50 metra e lartë,  dhe fatkeqësisht ka ndërruar jetë.

Ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarjeje të tmerrshme, ndërsa mësohet se hetimet kanë nisur.

Edhe në vitin 2015, një 34-vjeçar nga Brindisi i ka marrë jetën vetes, duke u hedhur nga i njëjti vend si i riu shqiptar./albeu.com


Shtuar 22.11.2021 11:29