Topi merr trajektore të pabesueshme! Morata shënon golin e vitit në Itali (VIDEO)

Zgjedhje të bujshme nga Andrea Pirlo që pas pjesës së parë ul në stol Bonucci dhe Dybala.

Menjëherë, sapo nis pjesa e dytë, me Juventusin në disavantazh dhe i dominuar në pjesën e parë, vjen goli i Alvaro Morata.


Shtuar 25.04.2021 16:52

Tags: ,