Thyhet akulli i liqenit, vizitorët bien në ujë (VIDEO)

Ecja e disa vizitorëve të guximshëm në sipërfaqen e akullt të liqenit të Plastiras në Greqi ishte thuajse fatale.

Ata u përpoqën të ecnin mbi akull, por ai u plas nën këmbët e tyre dhe ata ranë në ujë.

Askush nuk u lëndua, pasi uji në liqen ishte i cekët.

Shihni videon më poshtë të momentit kur vizitorët përfundojnë në ujë./albeu.com

 

 

 

Shtuar 18.01.2022 14:06