Të shtëna në Elbasan, ndërron jetë një person

Foto ilustruese

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në Elbasan.

Sipas burimeve, bëhet me dije se është vrarë një person.

Ndërkohë ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes dhe po punohet për kapjen e autorit dhe zbardhjen e plotë të saj./albeu.com/

Shtuar 17.08.2022 22:06