EMRI/ Ky është personi që u eleminua sot në Elbasan, pamjet nga vendngjarja (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka tronditur sërish qytetin e Elbasanit mbrëmjen e sotme.

Bëhet me dije se është qëlluar disa herë në drejtim të shtetasit Madrit Ulqinaku, i cili ka mbetur i vdekur.

Gjithashtu mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë stadiumit “Elbasan Arena’.

Policia ka rrethuar zonën për kapjen e autorit dhe po heton për rrethanat e ngjarjes./albeu.com/