Të detyruar të fitojnë, formacionet e mundshme Udinese-Juve (VIDEO)

Si rrallë herë në dekadën e fundit Juventusin e kemi parë të luftojë për zonën Champions, shkruan Albeu.com.

Bardhezinjtë që aktualisht mbajnë vendin e 5 me 66 pikë do të kërkojnë fitoren në transfertë ndaj Udineses në orën18:00.

Gazeta dello Sport ka publikuar formacionet e mundshme ku në mungësë të Chiesa, Pirlo pritet të startojë me skemën 4-4-2 teksa dyshja e sulmit do t’i besohet Dybalas dhe Ronaldos. /albeu.com/

Shtuar 2.05.2021 11:05