Si te “Fast & Furios”, skena e aksidentit të frikshëm bëhet virale në rrjet (VIDEO)

Skena e një aksidenti të frikshëm bëhet viruale në rrjet, ku pamjet tregojnë një makinë që fluturon në ajër pas aksidentit duke lënë tym kafe pas tij, dhe më pas përplaset në tokë.

Nga gjithë ky aksident i ndodhur në një autostradë në SHBA, shoferja shpëtoi për mrekulli. Të gjithë makinat që po kalonin ndalojnë për t’i ardhur në ndihmë drejtueses të mjetit e cila kishte marrë vetëm disa dëmtime të lehta.

Dëshmitarët e aksidentit e përshkruajnë skenën të ngjashme me atë të “Fast & Furios”./albeu.com


Shtuar 20.07.2021 10:11