Si asnjëherë më parë, Megi Pojani shfaqet pa pikë grimi

Megi Pojani, një figurë publike shumë e komentuar, njihet gjerësisht për tipin e saj çapkën dhe pa koplekse përballë kamerave.

Pojani gjithnjë na  mahnit me stilin e saj të të veshurit.

Së fundmi, MJegi ka bërë disa postime nga vendi ku ajo po shijon pushimet.

Ajo ka ndarë në InstaStory një imazh ky shihet fytyra e saj pa pikë grimmi, ani pse kishte vënë syze dukej bukur.

Kujtojmë se Megi po shijon pushimet në ishujt ekzotikë të Afrikës, por duket se nuk është vetëm. Ajo ka publikuar një foto nga ishulli Seychelles duke darkuar dhe tavolina vihet re me shikimin e parë se është e njëjta me atë tek fotoja e futbollistit shqiptar Endri Çekiçi./albeu.com