Shtatzënë për herë të dytë? Ndjekësit urojnë Rezarta Shkurtën (FOTO LAJM)

Prej ditësh Rezarta Shkurta dhe partneri i saj Ermal Hoxha kanë nisur pushimet në Kretë të Greqisë e po kalojnë kohën në privatësinë e tyre. Rezarta ka treguar se kanë zgjedhur që këto pushime t’I kalojnë vetëm pa vazjën e tyre, Herën.

Nga Kreta Rezarta Shkurta ka ndarë mjaft foto me Ermalin, por kjo e fundit lindi dyshime se këngëtarja është në pritje të fëmijës së dytë. Ermal ka vënë duart në barkun e saj dhe komentuesit kaq deshën, nuk pritën për konfirmim, por kanë nisur urimet për të.

Kujtojmë se një muaj më parë Rezrta Shkurta dhe Ermal Hoxha kurorëzuan në martesë romancën e tyre 17-vjeçare dhe i thanë “Po” njëri-tjetrit në një ceremoni privatë në jaht./albeu.com/


Shtuar 31.08.2021 11:25