Shkrumbohet gjatë natës makina në Sarandë

Një makinë është shkrumbuar gjatë natës në Sarandë.

Policia bën me dije se në lagjen nr.3, Sarandë, ka rënë zjarr dhe është djegur pjesërisht një mjet i markës “Toyota”, në pronësi të shtetasit M. A., banues në Sarandë.

SARANDË- Njoftimi i plotë i policisë: Saranë/Informacion paraprak

Më datë 07.05.2021, rreth orës 03:00, në lagjen nr.3, Sarandë, ka rënë zjarr dhe është djegur pjesërisht një mjet i markës “Toyota”, në pronësi të shtetasit M. A., banues në Sarandë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit. /albeu.com/

 


Shtuar 7.05.2021 08:13